Laboratorium

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług produkcji betonu. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn i narzędzi, a także z wysokich kwalifikacji naszych pracowników, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Prowadzone przez nas realizacje to doskonała oferta przede wszystkim dla osób planujących prace budowlane lub remontowe, które poszukują uniwersalnego materiału o dużej wytrzymałości oraz odporności na eksploatację.

Laboratorium betonu

Chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a także potrzeba stania się bardziej konkurencyjnym na rynku spowodowały, że w ostatnim czasie postanowiliśmy stworzyć własne laboratorium betonu. Dzięki odpowiednim warunkom do mierzenia właściwości betonu jesteśmy w stania zaoferować między innymi pobieranie próbek mieszanki betonowej, badanie konsystencji mieszanki betonowej metodą opadu stożka, badanie zawartości powietrza w mieszance betonowej, badanie wytrzymałości betonu na ściskanie, oznaczanie gęstości objętościowej betonu oraz oznaczanie jego nasiąkliwości. Wszystkie pomiary wykonywane są w myśl przyjętych norm i standardów, a także przy pomocy nowoczesnych przyrządów i systemów komputerowych. Powoduje to, że otrzymane dane są wiarygodne i bardzo precyzyjne.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Celem przeprowadzanych pomiarów jest przede wszystkim nieustanne udoskonalanie technologii produkcji betonu. Dzięki temu oferowane produkty odznaczają się coraz lepszymi właściwościami oraz znakomitymi parametrami technicznymi pozwalającymi na budowę bardzo dużych obiektów, jak domy, magazyny, centra handlowe czy też biurowce.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.